Pierwszy krok w cyfrowy świat

9 listopada br. w Filii Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Łazy w Niegowonicach zakończyło się bezpłatne szkolenie komputerowe dla osób 50+ w ramach programu Polska Cyfrowa Równych Szans. Uczestnicy nabyli m.in.: wiedzę w zakresie obsługi programu Word, korzystania z serwisów Youtube, Facebook, obsługi pendrive czy kopiowania zdjęć z aparatu cyfrowego. Szkolenia prowadził Latarnik Polski Cyfrowej Karol Hadrych.
To już druga edycja w Filii w Niegowonicach. W chwili obecnej szkolenia trwają w centrali BPMiG Łazy. Rozpoczęcie kolejnej edycji szkoleń w Niegowonicach planowana jest pod koniec listopada. Osoby zainteresowane szkoleniem prosimy o wcześniejszy kontakt z placówką: nr tel. 502 679 286 lub e-mail biblioteka.niegowonice@lazy.pl. Serdecznie zapraszamy.

niegowonice