“Z komiksami między regałami” – informacje dla uczestników

Komiksy plakat na str.Projekt „Z komiksami między regałami” kierujemy do uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Łazach, Szkoły Podstawowej nr 3 w Łazach oraz wychowanków Świetlicy Środowiskowej „Stokrotka” w Łazach. Koncepcja zadania polega na wykorzystaniu w pracy z dziećmi i młodzieżą techniki komiksu jako szczególnej formy powiązania rysunku i tekstu literackiego, dzięki której wzbudzimy aktywność i kreatywność oraz pokażemy potencjał biblioteki jako miejsca przyjaznego nie tylko czytaniu, ale i tworzeniu. Będzie ona ośrodkiem animującym kulturę dla młodych ludzi, aby mogli z niej czerpać, ucząc się i rozwijając zainteresowania, a przy tym współdziałać z rówieśnikami.

Poniżej przedstawiamy informacje dotyczące uczestnictwa w projekcie, zapraszając do zapoznania się.

Regulamin projektu „Z komiksami między regałami”
Oświadczenie uczestnika

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”

mkidn_01_cmyk