Bliskie spotkania z fotografią

W dniach 4- 10 lipca 2012 w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Łazach odbyły się drugie wakacyjne warsztaty fotograficzne dla dzieci pod kierunkiem Anny Podlejskiej mieszkanki Łaz, studentki ASP w Poznaniu. (Poprzednie miały miejsce latem ubiegłego roku.) W zajęciach warsztatowych uczestniczyło 20 dzieci w wieku od 5 do 14 lat.

Uczestnicy zmagali się z zadaniami fotograficznymi i około- fotograficznymi- animacja, collage, scenografia… Dzieci pracowały na prostych automatycznych aparatach analogowych, które stają się coraz bardziej popularnym i lubianym narzędziem wielu profesjonalnych fotografów.
Wszystkich zainteresowanych efektami pracy i spojrzeniem najmłodszych na sztukę zapraszamy na prezentację z udziałem uczestników w Bibliotece w Łazach 7 września 2012 roku.

Proszę pozostawić te dwa pola tak jak są: