Wychowanie przez czytanie

Dzień 29 września został ustanowiony w roku 2001 przez Polską Izbę Książki Dniem Głośnego Czytania. BPMiG w Łazach, od lat bierze udział w ogólnopolskiej kampanii społecznej „Cała Polska czyta Dzieciom”, która ma na celu promowanie wartości, jakie wnoszą do naszego życia książki.

Tym razem do głośnego czytania zaproszona przez Bibliotekę została Teresa Nowak – prezes Oddziału ZNP w Łazach, która wraz z Małgorzatą Poskrobko i Aleksandrą Sęczek – bibliotekarkami z Biblioteki Publicznej w Łazach, udała się do Przedszkola. Przedszkolaki wysłuchały książki z serii Wychowanie przez Czytanie o przygodach Tupcia Chrupcia i Filipka. Książeczki z tej serii są niezwykle cenne dla małych odbiorców, gdyż sympatyczni bohaterowie zachowują się jak kilkulatkowie i funkcjonują w podobnym otoczeniu. Na zakończenie przedszkolaki podziękowały i wręczyły czytającym Paniom przepiękne, własnoręcznie wykonane kwiatki.

Proszę pozostawić te dwa pola tak jak są: