„TYDZIEŃ Z INTERNETEM 2015″ – CZAS ZACZĄĆ!

GOW2015_banner

Tegoroczna edycja ogólnoeuropejskiej kampanii Tydzień z Internetem odbędzie się w dniach 23-29 marca 2015 r. W tym czasie biblioteka zorganizuje spotkania „Selfuj się kto może!” pokazujące różnorodne możliwości wykorzystania Internetu i zastosowania nowych technologii. Uczestnicy, wykorzystując urządzenia mobilne – iPad’y będą uczyć się jak prosto i efektownie tworzyć i edytować swoje zdjęcia.

Główne cele kampanii koncentrują się wokół dwóch obszarów tematycznych:

• Rozwój umiejętności cyfrowych – podnoszenie świadomości i budowanie umiejętności cyfrowych wymaganych na rynku pracy.
  • Włączenie cyfrowe – zapewnienie wszystkim szansy na włączenie się w świat cyfrowy, zwłaszcza osobom nie korzystającym dotychczas z Internetu.

TYDZIEŃ Z INTERNETEM 2015 – KALENDARIUM

24.03.2015 – „Selfuj się kto może!” – Filia nr 1 w Niegowonicach, godz. 10.00.
Osoba prowadząca zajęcia: Aleksandra Sęczek.

25.03.2015 – „Selfuj się kto może!” – Biblioteka w Łazach. Czytelnia Internetowa, godz. 11.00.
Osoba prowadząca zajęcia: Aleksandra Sęczek.

27.03.2015 – „Selfuj się kto może!” – Filia nr 3 w Chruszczobrodzie, godz. 15.30.
Osoba prowadząca zajęcia: Monika Przygodzińska.