Odjazdowy Bibliotekarz 2015

Start:

Miejsce startu: Plac przy fontannie

Miejsce mety: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Porębie

Zbieramy się o godz. 12.00. Po zapoznaniu się z Regulaminem Rajdu, rozdaniu koszulek, kamizelek, chorągiewek i innych gadżetów, oraz przeprowadzeniu akcji bookcrossingowej, wyruszymy o godz. 12.30. Do drogi powiatowej dojedziemy ul. Parkową i Traugutta. Następnie ścieżką rowerową udamy się w kierunku Ciągowic dojeżdżając do drogi wojewódzkiej – ul. Zwycięstwa. Na światłach skręcimy w prawo w kierunku Zawiercia, po 600 m. skręcimy w lewo na drogę lokalną, która przez las zielonym szlakiem doprowadzi nas do Poręby.

Z rajdowcami z Zawiercia i Poręby spotkamy się w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji – ul. Zakładowa 3, gdzie czekają nas liczne atrakcje: ognisko, pieczenie kiełbasek, loteria fantowa, konkursy zręcznościowe.

Zapoznaj się z REGULAMINEM RAJDU

Przyłącz się!

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z koordynatorem rajdu: Halina Kudela, tel.:  32 6729446 ; e-mail: biblioteka@lazy.pl