Nordalia 2007

Zapraszamy w ramach organizowanej w naszym regionie 6 edycji – FESTIWALU NORDALIA 2007 na imprezy mające na celu popularyzowanie wiedzy o krajach skandynawskich. W programie :

• 10-30.10 – Łazy, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Łazach ul. Kościuszki 3 – Wystawa fotograficzna “Spitzbergen” ( ze zbiorów prywatnych Andrzeja Kawczyńskiego )
  • 10-30.10 – Łazy, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Łazach ul. Kościuszki 3 – Wystawa “Dania – atrakcje turystyczne” ( ze zbiorów prywatnych Danuty Rodshoj)
  • 10-30.10 – Łazy, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Łazach ul. Kościuszki 3 – Wystawa – “Norwegia kraj Wikingów” ( ze zbiorów Biblioteki)
  • 11.10, godz. 10.00 – Łazy, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Łazach ul. Kościuszki 3 – Miejsko-gminny konkurs czytelniczy dla czytelników klas IV szkół podstawowych – “W świecie Pippi Langstrump”
  • 18.10, godz. 10.30 – Łazy, Dom Kultury w Łazach ul. Kościuszki 5 – Przedstawienie teatralne dla przedszkolaków w wykonaniu uczniów szkoły podstawowej – “Pippi Langstrump idzie do szkoły” ( w oparciu o lit. Astrid Lindgren w 100-lecie urodzin pisarki)
  • 24.10, godz. 11.00 – Łazy, Dom Kultury w Łazach ul. Kościuszki 5 – “Muzyka Skandynawska” – koncert
  • 25.10, godz. 12.00 – Łazy, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Łazach ul. Kościuszki – “U wybrzeży Szwecji” – spotkanie z podróżnikiem Andrzejem Kawczyńskim (Łazy)