FunEnglish uczy bawiąc i bawi ucząc!

Nauka języka angielskiego wcale nie musi być nudna! Tym bardziej, gdy dziecko ma do dyspozycji interaktywny e-learningowy kurs, na który składają się gry edukacyjne, filmy, piosenki karaoke, lekcje obrazkowe i ćwiczenia.

Od stycznia w Bibliotece w Łazach wystartowała kampania edukacyjna „FunEnglish w bibliotece”, której głównym założeniem jest popularyzacja nauki języka angielskiego z użyciem nowoczesnych technologii wśród dzieci. Kurs łączy multimedia z tradycyjnym nauczaniem. Na każdą lekcję składają się: gra edukacyjna, krótki film, piosenka karaoke oraz foto-lekcja – przygotowane przez specjalistów. Dzieci w świecie FunEnglish.pl przeżywają przygody wraz z bohaterami gier i filmów i uczą się bezpośrednio od native speakerów. Nauka przez zabawę ułatwia im przyswajanie nowych słów i ćwiczenie wymowy.

Kto i jak może skorzystać z kursu?

Każde dziecko w wieku od 6 do 12 lat, które przyjdzie do biblioteki, będzie mogło skorzystać z kursu FunEnglish.pl samodzielnie. Dokładnie tak, jak na co dzień korzysta z gier komputerowych.

Jeżeli chcą Państwo, aby Wasze dzieci
połączyły naukę i zabawę z wykorzystaniem komputera,
wystarczy zachęcić dzieci do korzystania z kursu FunEnglish.pl
w bibliotece!