“Szeroko” – warsztaty fotograficzne Jurassic Photo Team z Zawiercia

Motto „… rysujemy światłem” towarzyszy grupie Jurassic Photo Team z Zawiercia od początku istnienia, czyli od 2005 r. W ciągu tych kilkunastu lat, dzięki sile pasji i ogromnemu zaangażowaniu członkowie grupy zrealizowali szereg przedsięwzięć w tym: fotorelacje z masowych imprez, wystawy zdjęć, warsztaty fotograficzne, szkolenia, pokazy sprzętu. Tak mówią o sobie „Jesteśmy po to, aby zarażać fotografią. Celem naszych działań jest kształtowanie artystycznej wrażliwości młodzieży na sztukę jaką niewątpliwie jest fotografia. Organizacja wernisaży, wystaw fotograficznych oraz warsztatów dla uczniów stwarza możliwości wymiany doświadczeń i doskonalenia dotychczasowych umiejętności”. Dzięki współpracy z firmą Canon Polska grupa ma do dyspozycji wysokiej klasy sprzęt fotograficzny, różnorodne obiektywy oraz programy do obróbki zdjęć, a wszystko po to, aby otaczający świat i zwykłe rzeczy mogły na zdjęciach przyjąć postać zjawiskowych i niepowtarzalnych.

Proszę pozostawić te dwa pola tak jak są: