Jubileusz “Kulturniaka”

20 lat temu powstał Klub Twórczej Działalności Plastycznej obecnie działający w ramach Stowarzyszenia Kulturniak. Jubileusz był okazją do przygotowania wystawy prac lokalnych twórców, w której zorganizowanie aktywnie zaangażowała się pani Danuta Ćwięk.

W Czytelni Biblioteki można obejrzeć obrazy olejne, pastele, obrazy nitką malowane, tkaniny dekoracyjne, serwety obrusy wydziergane szydełkiem. Uroczyste otwarcie wystawy, odbyło się 19 kwietnia i było okazją do spotkania i przypomnienia 20 lat działalności, którą przybliżyła pani Maria Płatek jedna z inicjatorek powołania grupy. Prezes Stowarzyszenia Kulturniak pan Grzegorz Piłka podziękował twórcom za działalność artystyczną i wręczył kwiaty oraz zapowiedział kolejne inicjatywy z okazji roku jubileuszowego. Biblioteka otwarta jest na nowe ciekawe działania, które zaowocują prezentacją kolejnych prac twórców z gminy Łazy.

Proszę pozostawić te dwa pola tak jak są: