“NOC BIBLIOTEK”

„Noc Bibliotek”, to obfitująca w liczne atrakcje nocna impreza, podczas której biblioteki mogą pokazać swoje zbiory i ofertę kulturalną w atrakcyjny i niestandardowy sposób.
Uczestnicząc w ogólnopolskiej akcji chcemy pokazać, że nasza Biblioteka to nie tylko KSIĄŻKI i CZYTELNICTWO, ale również miejsce spotkań, komunikacji społecznej, dostępu do wiedzy, informacji, kultury, edukacji; to miejsce dla każdego.

W piątek 11 maja 2012 o godz. 19.00 zapraszamy dzieci i młodzież na pokaz produktów pszczelich zakończony degustacją miodu. Celem prezentacji jest promocja lokalnych liderów – osób aktywnie działających na rzecz naszej lokalnej społeczności oraz książek, które warto przeczytać. W ciekawy i zabawny sposób połączyliśmy lokalną tradycję z ogólnopolskim Rokiem Janusza Korczaka.

Chcemy żebyście odkryli naszą Bibliotekę na nowo i doświadczyli nowej przygody.

Serdecznie zapraszamy do udziału w „Nocy Bibliotek”. W programie:

· Spotkanie z pszczelarzem

· Degustacja miodu

· Wizyta Króla Maciusia I

· Głośne czytanie książki Janusza Korczaka

· Gry, zagadki, kalambury

Proszę pozostawić te dwa pola tak jak są: