„Angielski 123 w bibliotece” – interaktywny kurs angielskiego dla dorosłych

W Twojej pracy potrzebna jest znajomość angielskiego?

Planujesz wyjazd za granicę? Chcesz nauczyć się rozmawiać po angielsku?

Szukasz pracy? A może chcesz zmienić miejsce zatrudnienia? Pomogłaby Ci w tym znajomość angielskiego?

Chcesz porozumiewać się po angielsku?

Przyjdź do biblioteki! Tu bezpłatnie rozpoczniesz naukę języka angielskiego.

„Angielski 123 w bibliotece” – interaktywny kurs angielskiego dla dorosłych (on-line)

Kurs jest przeznaczony dla osób, które dopiero zaczynają uczyć się angielskiego lub znają jego podstawy. Składa się z czterech poziomów: pierwszy i drugi jest przeznaczony dla osób początkujących, trzeci i czwarty dla średniozaawansowanych.

Każdy, kto przyjdzie do biblioteki, korzysta z kursu samodzielnie, bez pomocy bibliotekarzy.

Biblioteka zapewni bezpłatny dostęp do internetu na stanowisku komputerowym, słuchawki, mikrofon oraz dostęp do kursu e-learningowego angielski123.pl. Przejście całego kursu zajmuje rok – zakładając, że uczestnik będzie uczył się w bibliotece dwa razy w tygodniu. Taki rytm jest najbardziej efektywny i przynosi najlepsze rezultaty.

Zgłoszenia przyjmujemy w Bibliotece pod nr tel. 32 6729446

Kurs dostępny również na Filiach w: Niegowonicach, Wysokiej, Chruszczobrodzie, Grabowej, Rokitnie Szlacheckim i Ciągowicach.

Biblioteka otrzymała dostęp do kursu bezpłatnie, dzięki udziałowi w projekcie „Angielski 123 w bibliotece”. To wspólne przedsięwzięcie firmy Funmedia
i Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, która prowadzi Program Rozwoju Bibliotek.

Proszę pozostawić te dwa pola tak jak są: