Drużyna harcerska „AMONIT”

20 lipca br. w bibliotece gościliśmy harcerzy drużyny „AMONIT” w Łazach wraz z opiekunką druhną Małgorzatą Rzepecką-Jach. Druhny i druhowie przygotowali wiele ciekawych zabaw dla dzieci a doskonałym miejscem do ich realizacji był pobliski park. Nikt z uczestników nie spodziewał się, że chusta animacyjna KLANZY przypominająca z wyglądu spadochron wykorzystana podczas zabawy może dostarczyć tak wielu wrażeń. Dzieci mogły poczuć się jak spadochroniarze. Wszyscy jednocześnie podnosili chustę wysoko do góry a następnie przebiegali pod nią i chwytali brzeg po przeciwnej stronie. Było również wiele emocji sportowych. Uczestnicy podzieleni na dwie drużyny rozegrali mecz wykorzystując piłkę do tenisa ziemnego. Zadaniem drużyny było odbicie piłeczki chustą tak, aby spadła za graczami drużyny przeciwnej.  Wspólne zabawy, śpiewy bardzo podobały się uczestnikom.  Dziękujemy harcerzom za miło i aktywnie spędzony czas.

CZUWAJ

Proszę pozostawić te dwa pola tak jak są: