Konkurs językowy FunEnglish.pl

Już po raz drugi Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Łazach Filia nr 1 w Niegowonicach przystąpiła do multimedialnego Konkursu Językowego FunEnglish.pl. Konkurs adresowany był do dzieci w wieku od 6 do 12 lat i przebiegał w trzech etapach.

Etap 1 – Eliminacje

Etap 2 – Półfinał

Etap 3 – Wielki Finał

Do konkursu przystąpiło 12 dzieci, a do Wielkiego Finału zakwalifikowało się 11 uczestników. Stopień trudności konkursu był bardzo wysoki, jednak uczniowie Szkoły Podstawowej w Niegowonicach wykazali się ogromną wiedzą. Zajęliśmy 5 miejsce spośród 48 bibliotek z całej Polski. Tak dobry wynik to przede wszystkim zasługa uczniów i nauczycieli języka angielskiego. Na sukces złożyła się ich ciężka i systematyczna praca.

Konkurs pozwolił uczestnikom sprawdzić swoje umiejętności językowe, a jednocześnie poznać dodatkowe możliwości wykorzystania komputera w nauce.

Proszę pozostawić te dwa pola tak jak są: