Kino w Bibliotece – już rusza!

„Kino w Bibliotece” to nowy projekt, który będzie realizowany w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Łazach. Celem projektu jest edukacja filmowa publiczności z terenu Miasta i Gminy Łazy.

W ramach spotkań filmowych prezentowane będą dokonania polskiego i światowego kina. Seanse zostaną poprzedzone krótką prezentacją sylwetek aktorów, reżyserów, scenarzystów, kompozytorów muzyki filmowej. Adresatami spotkań filmowych będą dzieci, młodzież i dorośli.

Zapraszamy do naszego „Kina w Bibliotece”. Projekcje filmów odbywać się będą w Bibliotece w Łazach ul. Kościuszki 3:

• dla dorosłych i młodzieży –      w 1 środę każdego miesiąca o godz. 16.00
  • dla dzieci –                              w 1 wtorek każdego miesiąca o godz. 16.00

Pierwsza projekcja (bajka dla dzieci) już podczas ferii, wyjątkowo w poniedziałek 11 lutego o godz. 13.00.

Wstęp bezpłatny, a dobra zabawa gwarantowana!

Proszę pozostawić te dwa pola tak jak są: