Spotkanie autorskie z Andrzejem Grabowskim

andrzej_grabowski Dnia 10 maja br. w sali Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach co chwilę rozbrzmiewał gromki śmiech przedszkolaków, przybyłych na spotkanie autorskie
z Andrzejem Grabowskim, który przyjechał do Łaz
na zaproszenie Biblioteki Publicznej.

Pan Andrzej jest autorem książek, ponad tysiąca programów telewizyjnych dla dzieci, scenariuszy filmów animowanych, kilkuset piosenek oraz współzałożycielem śpiewającego jego piosenki wokalno-tanecznego zespołu Fasolki.

Gość opowiadał słuchaczom o okolicznościach powstania niektórych piosenek, była też możliwość wysłuchania ich, np. Wujcio Wariatuńcio, Witaminki. W wielkiej kolorowej walizce czekały lalki ze znanych dzieciom programów telewizyjnych, m. in. kot Budzik, Kulfon. Wywołały one ogromne zainteresowanie ze strony dzieci. Pan Andrzej pozwolił swoim asystentom wybranym z sali wcielić się w postaci Potwora Bezkajku i Szefuńcia oraz przeprowadzić spontaniczny dialog.

Spotkanie przebiegło w sympatycznej i zabawowej atmosferze, a to za sprawą Pana Andrzeja, który nawiązał z dziećmi  świetny kontakt.

Proszę pozostawić te dwa pola tak jak są: