“Matt MacGregor Photostream”

mateusz_legieta_001

„Matt MacGregor Photostream” to projekt i zarazem tytuł wystawy fotograficznej Mateusza Legiety mieszkańca Łaz poświęconej modzie, którą oglądać można w Bibliotece w Łazach.  Otwarciu wystawy w dniu 22 września 2013 roku towarzyszył pokaz mody, który wpisał się w program uroczystego otwarcia przestrzeni miejskiej w Łazach po rewitalizacji.

mateusz_legieta_003

Do prezentacji  kolekcji mody wykorzystano elementy architektury w pobliżu dworca kolejowego. Po pokazie wspólnie z autorem zdjęć wszyscy zainteresowani udali się do biblioteki by obejrzeć eksponowane prace. Tam otrzymali pamiątkowe foldery z informacją o autorze wystawy. Prezentowane zdjęcia pochodzą z sesji zdjęciowych modelek organizowanych przez autora zdjęć wspólnie ze stylistkami i projektantkami w różnych obiektach i przestrzeni otwartej.

mateusz_legieta_004

Wystawę można oglądać do 20 października 2013 r.

mateusz_legieta