Komputer po pięćdziesiątce

Pierwsze zajęcia z obsługi komputera i Internetu dla  grupy wiekowej 50+ w naszej bibliotece odbyły się w grudniu. Kurs prowadzony przez wolontariuszki-instruktorki Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Zawierciu spotkał się z dużym zainteresowaniem.

internet_po_piecdziesiatce_001

Odbyły się dwa spotkania, w których uczestniczyły grupy 9 osobowe. Z uwagi na ograniczoną ilość stanowisk komputerowych limit osób na poszczególne zajęcia jest ograniczony i wynosi minimum 7 stanowisk. Przewidujemy już sposoby jak można zwiększyć ilość miejsc dla uczestników kursu. Prowadzimy zapisy dla chętnych i będziemy informować o terminach zajęć.

internet_po_piecdziesiatce_003

Tymczasem mamy do zaoferowania zestawy książek-poradników jak korzystać z komputera i Internetu dla osób 50+.
Zapraszamy do Biblioteki w godzinach otwarcia od 10.00 do 18.00.

internet_po_piecdziesiatce_004