Odjazdowy Bibliotekarz 2014

odjazdowy_bibliotekarz_2014Start:

Miejsce startu: Plac przy fontannie

Miejsce mety: Ośrodek Rekreacyjny “Krępa” w Ogrodzieńcu

Startujemy w Łazach z placu przy fontannie, jedziemy w kierunku Głazówki. Następnie kierujemy się w stronę Niegowonic. Zatrzymujemy się w Filii Bibliotecznej w Niegowonicach na krótki odpoczynek, poczęstunek i zwiedzanie. Rozdajemy książki mieszkańcom. Potem pojedziemy drogą prowadzącą do Ogrodzieńca. Jest to dosyć długa trasa, dlatego planujemy krótki odpoczynek przy jurajskich ostańcach Kromołowiec. Udając się w dalszą drogę będziemy podziwiać piękny krajobraz Jury Krakowsko-Częstochowskiej. I stąd juz niedaleko do naszej mety czyli Ośrodka Rekreacyjnego “Krępa”. Tam spotkamy się z rajdowcami z Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zawierciu oraz z Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej z Ogrodzieńca, gdzie planujemy wspólną integrację, ognisko, pieczenie kiełbasek, loterię oraz różne konkursy i gry zręcznościowe.

Przyłącz się!

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z koordynatorem rajdu: Halina Kudela, tel.:  32 6729446 ; e-mail: biblioteka@lazy.pl