“Spotkania z pasjami”

Nie od dziś wiadomo, że pasji nie odkrywa się siedząc w fotelu. Jak ją znaleźć? Po prostu trzeba szukać, próbować wielu rzeczy.

Bywa, że pasja przychodzi w późnym wieku. Zupełnie niespodziewanie odkrywamy w sobie to „coś” co porusza naszym sercem, pochłania wolny czas i dodaje życiu pikanterii. A jeśli zaczniemy się nią dzielić z innymi to będzie dopiero prawdziwa radość.

Od kwietnia do listopada br. (średnio dwa razy w miesiącu) w Bibliotece w Łazach organizowane są „Spotkania z pasjami” – cykliczne, wirtualne spotkania z wyjątkowymi ludźmi. W przestrzeni bibliotecznej poznajemy osobowości wielu pasji, które opowiadają o tym co kochają robić. Za nami wideo konferencje z :

Emilianem Kamińskim – aktorem, reżyserem, założycielem Teatru „Kamienica”,

Katarzyną Miller – psycholożką, pisarką, felietonistką.

Urszulą Szczurek – 75-letnią instruktorką fitness,

Hanną Gajos – dziennikarką, wydawcą, krytykiem mody.

„Spotkania z pasjami” są doskonałą okazją do komentowania, dzielenia się swoimi opiniami. Uczestnicy mają możliwość zadawania pytań osobie, która jest bohaterem spotkania poprzez przygotowany czat. Głównym celem projektu realizowanym wspólnie z „Fundacją Orange” jest aktywizacja społeczna seniorów.

A zatem… jeśli chcesz znaleźć swoją pasję, rozwinąć ją, albo po prostu aktywnie spędzić czas – zacznij działać! Przyjdź na „Spotkanie z pasjami” i zainspiruj się działaniami ludzi w podobnym wieku.

Bohaterem kolejnych „Spotkań z pasjami” będzie satyryk Jerzy Kryszak.

Rozpoczęcie transmisji prowadzonej w formie wywiadu: 5 czerwca br., o godz. 11.00. Serdecznie zapraszamy!

spotkania_z_pasjami_2014_hanna_gajos_001

Skip to content