Do Internetu jeden krok!

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Łazach zaprasza na bezpłatny kurs komputerowy dla dorosłych mieszkańców Gminy Łazy. Kurs adresowany  jest do osób, które nigdy nie miały styczności z komputerem, bądź chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu obsługi komputera i możliwości wykorzystania Internetu w życiu codziennym. Szkolenie prowadzi Latarnik Polski Cyfrowej Karol Hadrych.

Nie przegap okazji ukończenia darmowego kursu!

Osoby zainteresowane kursem prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z wybraną placówką lub przesłania zapytań drogą mailową. Zapisy możliwe są również bezpośrednio w placówkach.

Biblioteka w Łazach, ul. Kościuszki 3 – tel.: 32 67 29446 ; e-mail: biblioteka@lazy.pl

Filia nr 1 w Niegowonicach, ul. Szkolna 11 – tel. kom.: 502 679 286 ; e-mail: biblioteka.niegowonice@lazy.pl