“Kartka Świąteczna dla Hospicjum”

IMG_0400

Stowarzyszenie Wsi Niegowonice i Niegowoniczki wraz z Filią Biblioteczną nr 1 w Niegowonicach przyłączyły się do akcji charytatywnej – “Kartka Świąteczna dla Hospicjum”, której koordynatorem jest pani Wioletta Dratwa.
Z tej okazji w bibliotece w dniu 23 listopada 2015 r. zorganizowano warsztaty plastyczne dla uczniów tutejszej szkoły. W miłej, już przedświątecznej atmosferze, pod kierunkiem pani Reginy Baradziej dzieci i młodzież wykonali oryginalne i pięknie zdobione kartki świąteczne.
Gotowe kartki zostaną zawiezione do Katowic i będą sprzedawane przez wolontariuszy przy parafiach kościelnych i kwiaciarniach.
Dziękujemy uczestnikom warsztatów za liczne przybycie, duże zaangażowanie a przede wszystkim za wsparcie pięknej akcji.