Bajeczny czas…

8 maja – wydawać by się mogło, że to dzień jak co dzień, jednak wtorek tego roku był dla bibliotekarzy Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Łazach magiczny. Zajęci pracą, wypożyczaniem książek, prowadzeniem warsztatów, zostaliśmy mile zaskoczeni przez grupę integracyjną „Podróżnicy” z Publicznego Przedszkola nr 1 w Łazach i ich wychowawców.

Najmłodsi odwiedzili nas, świętując Ogólnopolski Dzień Bibliotekarza i Bibliotek. Został on zainicjowany przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich, rozpoczynając Tydzień Bibliotek. Przedszkolaki podarowały nam bibliotekarzom porywający występ i księgę życzeń. Złożyły przepiękne życzenia zdrówka, uśmiechu, wytrwałości i energii w pracy. Biblioteka była tego dnia rozśpiewana jak nigdy i ubrana w najpiękniejsze uśmiechy.
Było… a jakże – bajecznie! Serdecznie dziękujemy nasi wspaniali mali Czytelnicy, z niecierpliwością czekając na wspólnie spędzany czas z książką w tle.