Ogród przyjazny pszczołom – wykład

Partnerstwo dla książki plakaty A3(1) Jesteś pasjonatem ogrodnictwa? Chcesz dowiedzieć się jakie rośliny sadzić, aby zadbać o środowisko? To spotkanie jest dla Ciebie! Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Łazach prowadzi projekt „Słodki sekret” realizowany w ramach Programu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Partnerstwo dla książki 2019”.

6 czerwca br. w naszej Bibliotece odbędzie się wykład dla dorosłych „Ogród przyjazny  pszczołom”, zachęcający do realnego działania na rzecz pszczołowatych. Poprowadzi go Elżbieta Czarnynoga, podpowiadając m.in. jak zagospodarować ogród, aby zadbać o pszczoły i przyjazne człowiekowi owady oraz wskazując gatunki roślin, które służąc owadom, będą także cieszyć oko właścicieli pielęgnowanych ogrodów. Serdecznie zapraszamy!

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

mkidn_01_cmyk