Czytamy 24h na dobę w domu :)

Czy wiesz, że bez wychodzenia z domu możesz wypożyczyć książkę?

Publikacje popularnonaukowe, literatura piękna i książki dla najmłodszych są dostępne na platformie IBUK Libra. Czytaj 24 godziny na dobę, gdzie tylko zechcesz.

W czasie, w którym najbardziej pomagamy będąc w domach, zapraszamy do skorzystania z oferty Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Łazach. W ramach Śląskiego Konsorcjum IBUK wykupiliśmy dostęp do 2092 tytułów publikacji z bazy czytelni IBUK libra.
Czytelnicy mogą je bezpłatnie czytać w sieci pod adresem www.libra.ibuk.pl .

Jak zacząć korzystać z IBUKA?

Aby otrzymać bezpłatny dostęp do księgozbioru wystarczy napisać maila do Biblioteki w Łazach (biblioteka@lazy.pl) z prośbą o KOD PIN. Jest on wydawany każdemu zarejestrowanemu czytelnikowi Biblioteki. Po rejestracji w portalu www.libra.ibuk.pl  i wprowadzeniu kodu czytelnik uzyskuje możliwość czytania 24 godziny na dobę na tablecie, smartfonie lub domowym komputerze.

Jak dodać kod PIN? – INSTRUKCJA