Wakacje w Bibliotece ‘2020

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Łazach zaprasza dzieci i młodzież do wspólnych wakacyjnych zajęć. Tegoroczne „Wakacje w Bibliotece” będą miały specyficzny charakter z uwagi na obowiązujący w kraju stan epidemii. Czas wspólnego kreatywnego wypoczynku będziemy spędzać nie między bibliotecznymi regałami, a w sieci i w plenerze, pamiętając o dodatkowych zasadach bezpieczeństwa.

Apel Burmistrza Łaz w sprawie bezpiecznych wakacji – SZCZEGÓŁY
Zasady zajęć plenerowych prowadzonych przez Bibliotekę – SZCZEGÓŁY
Oświadczenia do pobrania

„Wakacje w Bibliotece ‘2020” to:
– Poniedziałkowy Wirtualny Klub Młodego Podróżnika, w którym będziemy zabierać Was do najróżniejszych bliskich i dalekich krain;
– Zagadkowe wtorki, podczas których będziecie rozwiązywać online łamigłówki dla sprytnych i dociekliwych;
– Zielone czwartki – zajęcia plenerowe, podczas których nareszcie spotkamy się twarzą w twarz, by wspólnie działać kreatywnie (szczegóły na plakatach i w Zasadach zajęć plenerowych);
– Piątkowe kadry przeszłości – cykliczny konkurs online dla prawdziwych Sherlocków lubiących poszukiwać i dociekać;
… i kilka niespodzianek :-)

Startujemy 6 lipca 2020 r. Spotykamy się zawsze o 11:00. Online widzimy się na Facebooku lub stronie internetowej Biblioteki, która na czas wakacji zyskuje nową zakładkę: „Wakacje w Bibliotece”. Będą tu umieszczane kolejne zadania, misje, prezentacje i filmiki publikowane także na Facebooku.

Zakładka “Wakacje w Bibliotece” znajduje się po prawej stronie strony Biblioteki. Jest oznaczona następującą ikoną: