Tydzień Bibliotek 2021

Plakat zapowiadający Tydzień bibliotek 2021„Znajdziesz mnie w bibliotece” – tak brzmi tegoroczne hasło Tygodnia Bibliotek 2021. Co prawda biblioteki świętują w dniach 8-15 maja 2021, jednak w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Łazach święto książki rozpoczyna się już 5 maja.  

5 i 6 maja bibliotekarze dedykują przedszkolakom – naszym fantastycznym słuchaczom ciekawych historii i przygód. W tych dniach odbędzie się głośne czytanie dla najmłodszych w Przedszkolu przy Szkole Podstawowej im. ks. Stefana Joniaka w Niegowonicach oraz spotkanie on-line z przedszkolakami z Publicznego Przedszkola nr 1 im. Jana Brzechwy w Łazach.

Przygotowaliśmy także prawdziwą gratkę dla czytelników, którzy odwiedzą Wypożyczalnię dla dorosłych Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Łazach w dniach 10-14 maja. Koło fortuny „Book chellenge” ruszy w poniedziałek i aż do piątku będzie wspierać czytelnicze wybory. Czy sprzyja Wam szczęście i znajdziecie w Bibliotece ulubionego autora, wymarzony tytuł, odpowiedni rodzaj literatury? Czy wykręcicie książkową nowość czy leciwy klasyk? Zapraszamy do Biblioteki by świętować z nami i promować czytelnictwo!

Skip to content