Odjazdowy Bibliotekarz 2021 – Przyłącz się!

Plakat zapowiadający rajd Odjazdowy bibliotekarz 2021Start rajdu: 17 lipca 2021 r.

Zbiórka: 9:30

Startujemy o godz. 10:00

Miejsce startu: Plac przy fontannie

Miejsce mety: Grabowa – plac przed budynkiem OSP

Zapisy: Biblioteka w Łazach

Telefon: 32 67 29 446

Rajd rozpoczynamy w centrum Łaz na placu przy fontannie. Zbieramy się o godz. 9:30. Po zapoznaniu z regulaminem, przypomnieniu aktualnych zasad i wytycznych związanych z epidemią koronawirusa i podpisaniu listy uczestników wyruszymy o godz. 10:00 ul. Kościuszki. Skręcimy w ulicę Tuwima, następnie Różaną dojedziemy do ul. Daszyńskiego. Kierując się w stronę ul. Kolejowej w Niegowonicach, pojedziemy ul. Głazówka i Słotwina.  Z ul. Kolejowej w Niegowonicach wjedziemy w ul. Sportową, następnie skręcimy w lewo w ul. Błędowską. Na skrzyżowaniu skręcimy w prawo w ul. Chechelską. Skręcając w lewo dojedziemy do ul. Zielonej w Grabowej, z której skręcimy w prawo w ul. Topolową. Później skręcając w lewo dotrzemy do ul. Wierzbowej, z której skręcimy w lewo w ul. Słoneczną. Dojedziemy do ul. Szkolnej, następnie pojedziemy ul. Skalną do ul. Strażackiej na metę rajdu – pod budynek OSP w Grabowej. Tam planujemy atrakcje: ognisko, loterię fantową, konkursy i zabawy.
Zabierzcie ze sobą coś do picia, kiełbaskę i dużo dobrego humoru :)

REGULAMIN RAJDU
Deklaracja dla uczestnika dorosłego