Wernisaż wystawy fotografii “Rajskie wyspy” i spotkanie z Lidią Białas

Plakat zapowiadający spotkanie z Lidią Białas Plakat zapowiadający wystawę fotografii Lidii Białas
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Łazach zaprasza na wernisaż wystawy fotografii “Rajskie wyspy” i spotkanie z Lidią Białas zorganizowane w ramach zadania “Biblioteka na krańcach świata” w ramach programu “Partnerstwo dla książki 2021” dofinansowanego ze środków MKDNiS. Spotkanie odbędzie się 29 lipca 2021 roku o godzinie 16:00 w Czytelni Biblioteki. Autorka zabierze uczestników w niezwykłą podróż pełną egzotyki. Zwiedzimy z nią Madagaskar.

Wystawa fotografii autorstwa Lidii Białas dostępna będzie w Małej Galerii na Piętrze do 17 września 2021 r. w godzinach pracy biblioteki.
Osoby chcące obejrzeć wystawę prosimy o poinformowanie o tym bibliotekarza w punkcie zwrotów i wypożyczeń książek, przypominając, że możemy gościć tylko osoby w maseczkach :)

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”
Logo Ministerstwa Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu