Warsztaty Przeszłość w przyszłości i Retro zdjęcia – pamiątka sprzed lat – zapowiedź

Plakat zapowiadający warsztaty dla seniorów -drobna obróbka i skanowanie fotografiiBiblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Łazach zaprasza do udziału w warsztatach organizowanych w ramach projektu “Senior sm@rt – na start!”. 15 i 29 września 2021 r. w Bibliotece odbędą się spotkania “Przeszłość w przyszłości” i “Retro zdjęcia – pamiątka sprzed lat” prowadzone przez Beatę Kuc. Zajęcia prowadzone będą w dwóch dziesięcioosobowych grupach od godziny 10:00 – grupa 1 i 12:30 – grupa 2. W ich trakcie uczestnicy poszerzą wiadomości w zakresie nowych technologii: będą tworzyć foldery, zgrywać zdjęcia, dokonywać ich drobnej obróbki. Nauczą się też skanowania dawnych fotografii z rodzinnych albumów oraz poznają narzędzia, dzięki którym utworzą rodzinne pamiątki.

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”Logo Ministerstwa Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu