Spotkanie z Lidią Białas w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Łazach

23 września 2021 r. odwiedziliśmy Warsztaty Terapii Zajęciowej w Łazach. właśnie tam odbyło się spotkanie „Rajskie Wyspy” zorganizowane przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy w Łazach w ramach projektu „Biblioteka na krańcach świata” w programie „Partnerstwo dla książki 2021” dofinansowanym ze środków Ministerstwa Kultury, Dzedzictwa Narodowego i Sportu. Prowadząca Lidia Białas przeniosła uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej w Łazach do egzotycznej, gorącej krainy – Madagaskaru. Na podstawie przygotowanej prezentacji przedstawiła mnóstwo ciekawostek o odległej wyspie. Zaprezentowała jej faunę, florę i budownictwo, dzieląc się przy okazji wrażeniami z odległej podróży. Biorący udział w spotkaniu poznali rośliny i zwierzęta charakterystyczne dla afrykańskiej wyspy, zachwycili się fotografiami, które złożyły się na prezentację i z zaciekawieniem wsłuchiwali się w opowieść pani Lidii – wyruszyli z nią w podróż pełną wrażeń.

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”
Logo Ministerstwa Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu