Warsztaty “Biblioteka w sieci” – zapowiedź

Plakat zapowiadający warsztaty dla seniorów Biblioteka w sieciBiblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Łazach zaprasza do udziału w warsztatach organizowanych w ramach projektu „Senior sm@rt – na start!”. 13 października 2021 r. w Bibliotece odbędą się spotkania „Biblioteka w sieci”. Prowadzone będą w dwóch grupach warsztatowych od godziny 10:00 – grupa 1 i 12:30 – grupa 2.

W trakcie warsztatów dla osób 60+ zaprezentujemy w łatwy i przystępny sposób jak korzystać z katalogu on-line naszej Biblioteki. Każdy senior pozna proces rejestracji własnego konta czytelnika i opcje katalogu on-line Biblioteki. Opowiemy miedzy innymi o tym, jak rezerwować książki, jak ustalać listę pozycji do przeczytania oraz w jaki sposób prolongować książki bez konieczności telefonowania lub odwiedzania biblioteki.

Na zajęcia obowiązują zapisy telefoniczne lub zgłoszenia w Bibliotece. Serdecznie zapraszamy!

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”Logo Ministerstwa Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu