Spotkanie “Wyprawy z perspektywą” z Łukaszem Bożyckim – zapowiedź

Plakat zapowiadający spotkanie Wyprawy z perspektywą z Łukaszem BożyckimBiblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Łazach zaprasza na spotkanie motywacyjne “Wyprawy z perspektywą” z Łukaszem Bożyckim, które odbędzie się 20 października 2021 r. (środa) o godzinie 17:00. Wydarzenie organizowane jest w ramach zadania “Biblioteka na krańcach świata” w programie “Partnerstwo dla książki 2021” dofinansowanym ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Jego uczestnicy posłuchają m.in. o podróżowaniu, zamiłowaniu do przyrody i potencjale tkwiącym w nieudanych na pierwszy rzut oka kadrach. Spotkanie połączone będzie z finisażem wystawy fotografii “W krainie (nie)cierpliwych” autorstwa Pana Łukasza, prezentowanej w Bibliotece w Łazach.
Łukasz Bożycki to doktor nauk biologicznych, fotograf, dziennikarz, autor programów przyrodniczych i scenarzysta. Jest autorem serialu dokumentalnego w TVP “Przyrodnik na tropie” i laureatem wielu konkursów fotograficznych.

Plakat zapowiadający wystawę fotografii Łukasza BożyckiegoZ uwagi na obostrzenia w związku z epidemią covid-19 na spotkaniu obowiązuje limit miejsc. Aby zarezerwować miejsce wystarczy zadzwonić pod numer: 32 6729446 i odebrać darmową wejściówkę w Bibliotece w Łazach lub dokonać rezerwacji podczas wizyty w Bibliotece.

Serdecznie zapraszamy, przypominając, że możemy gościć tylko osoby w maseczkach :)

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”Logo Ministerstwa Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu

Skip to content