Spotkania z Wojciechem Wojtalą i Andrzejem Wójcikiem – zapowiedź

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Łazach zaprasza na 2 spotkania organizowane w ramach zadania „Biblioteka na krańcach świata” w programie „Partnerstwo dla książki 2021” dofinansowanym ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. 26 października 2021 roku o godzinie 10:00 w Bibliotece w Łazach odbędzie się spotkanie “Szczyt na 5.000” z Wojciechem Wojtalą poświęcone wyprawom wysokogórskim, natomiast 29 października 2021 roku o 10:00 na spotkaniu “Tropem Wikingów” posłuchamy Andrzeja Wójcika i opowieści o rowerowych wyprawach do Skandynawii.

Serdecznie zapraszamy!

Plakat zapowiadający spotkanie Szczyt na 5000 z Wojciechem WojtaląPlakat zapowiadający spotkanie Tropem Wikingów z Andrzejem Wójcikiem

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”
Logo Ministerstwa Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu