“Spotkanie ze smakiem” z Robertem Makłowiczem

Plakat zapowiadający spotkanie z Robertem MakłowiczemBiblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Łazach zaprasza na spotkanie autorskie z Robertem Makłowiczem pn. “Spotkanie ze smakiem” zorganizowane w ramach zadania “Senior sm@rt – na start!” w programie “Partnerstwo dla książki 2021”, które odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury w Łazach 23 listopada 2021 roku o godzinie 16:00.

Z uwagi na obostrzenia w związku z epidemią covid-19 na spotkaniu obowiązuje limit miejsc. Aby zarezerwować miejsce wystarczy zadzwonić pod numer: 32 6729446 i odebrać darmową wejściówkę w Bibliotece w Łazach lub dokonać rezerwacji podczas wizyty w Bibliotece.

Serdecznie zapraszamy, przypominając, że możemy gościć tylko osoby w maseczkach :)

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”Logo Ministerstwa Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu