Wernisaż wystawy “Rozmaitości” – zapowiedź

Plakat zapowiadający wernisaż wystawy klubu RóżniBiblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Łazach zaprasza na wernisaż wystawy Klubu Twórców „Różni” z Katowic pt. „Rozmaitości”. Spotkanie otwierające wystawę odbędzie się 7 grudnia 2021 roku o godz. 16:00. 
Osoby chcące wziąć udział w spotkaniu prosimy o poinformowanie o tym bibliotekarza w punkcie zwrotów i wypożyczeń książek, przypominając, że możemy gościć tylko osoby w maseczkach.

Klub Twórców „RÓŻNI” przy Zarządzie Śląskiego Okręgu ZNP w Katowicach to twórcy, którzy poświęcali i poświęcają swoje życie innym, edukując, wspierając i wychowując. To nauczycielki i nauczyciele, którzy uczą lub dotarli do kresu pracy zawodowej i znaleźli czas na tworzenie w różnych stylach i formatach. To grono twórców-pasjonatów, którym nie wystarcza zachwyt nad otaczającym światem, ale pragną zatrzymać piękno na dłużej, przy pomocy, ołówka, pędzla, dłuta, igły itd.
Klub został reaktywowany w 1996 roku i jest kontynuacją istniejącego jeszcze przed stanem wojennym Koła Plastyków. Ma na swoim koncie wiele wystaw indywidualnych i zbiorowych.

Skip to content