Spotkanie ze smakiem z Emilią Kolarzyk i Pawłem Kolarzykiem – zapowiedź

Plakat zapowiadający spotkanie ze smakiem z Pawłem KolarzykiemSzanowni Państwo zapraszamy na wyjątkowe spotkanie, podczas którego wysłuchamy nie jednego, a dwóch prelegentów! Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Łazach zaprasza na „Spotkanie ze smakiem – wirtualnie i realnie aktywni” z Emilią Kolarzyk i Pawłem Kolarzykiem organizowane w ramach zadania „Senior sm@rt – na start!” w programie „Partnerstwo dla książki 2021”, które odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury w Łazach 10 grudnia 2021 roku o godzinie 16:00.

Co przed nami?
Prof. dr hab. Emilia Kolarzyk opowie nam o znaczeniu żywności w życiu współczesnego człowieka i tym, co kryje się pod stwierdzeniem „Jelita to nasz drugi mózg”, natomiast ze specjalistą ds. medycznych i druku 3D Pawłem Kolarzykiem porozmawiamy o aktywnym, wartościowym spędzaniu czasu w wieku dojrzałym i osiąganiu sukcesów w wieku 50+.

Wydarzeniu będzie towarzyszył Quiz żywieniowy z nagrodami!
Literatura, nowe technologie i edukacja – to jest to!

Z uwagi na obostrzenia w związku z epidemią covid-19 na spotkaniu obowiązuje limit miejsc. Aby zarezerwować miejsce wystarczy zadzwonić pod numer: 32 6729446 i odebrać darmową wejściówkę w Bibliotece w Łazach lub dokonać rezerwacji podczas wizyty w Bibliotece.

Serdecznie zapraszamy, przypominając, że możemy gościć tylko osoby w maseczkach :)

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”Logo Ministerstwa Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu

Skip to content