Łańcuszek dobroci – zapowiedź spotkań w lutym

Plakat zapowiadający warsztaty dziergania w lutym 2022 rokuPo kilku miesiącach przerwy 8 lutego 2022 roku o godz. 16:00 w Bibliotece w Łazach odbędzie się spotkanie warsztatowe „Łańcuszek dobroci”. Wracamy do wspólnego dziergania ciepłej odzieży dla dzieci z najuboższych krajów świata w ramach akcji prowadzonej przez Fundację Pomocy Humanitarnej „Redemptoris Missio” w Poznaniu. Zapraszamy wszystkich, którzy znajdą chwilę czasu, by wesprzeć inicjatywę. Wystarczy kłębek wełny, dobre chęci i odrobina sprytu w rękach, aby pomóc przetrwać najmłodszym czas chłodu.
Zapraszamy także do dalszego przekazywania wełny, przyjmowanej w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Łazach oraz 6 filiach bibliotecznych. Każdy kłębek ma znaczenie, może wzbudzić uśmiech i radość potrzebujących dzieci.

Kolejne spotkania w ramach akcji planowane są na 15 i 22 lutego 2022 roku.
Serdecznie zapraszamy!