W klubie kreatywnych

Uczestniczki pierwszego spotkania klubu kreatywnych kobiet przygotowujące się do warsztatu12 kwietnia 2022 roku w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Łazach odbyło się spotkanie inaugurujące działalność Klubu Kreatywnych Kobiet. Panie, które spotkały się w czytelni biblioteki, zgodnie ustaliły, że istotą klubu będzie 5 elementów: spotkanie, twórcze działanie, pozytywna energia, wzajemna inspiracja i rozmowa. Założeniem planowanych raz w miesiącu spotkań jest więc aktywne spędzenie wolnego czasu  w przyjemnej atmosferze, w towarzystwie osób, które lubią działać i poznawać.

W trakcie pierwszego spotkania panie wzięły pod lupę elementy techniki decoupage’u, nie zapominając także, że wielkimi krokami zbliża się Wielkanoc. Biblioteczny stół zapełniły kolorowe serwetki, kwiaty, plastry drewna, styropianowe jajka, zadrukowane kartki, sznurki, pędzle, lakiery i wiele innych materiałów, które posłużyły do stworzenia wielkanocnych stroików. Jak było? Dokładnie tak jak miało być, a właściwie… o niebo lepiej. Kolory, uśmiechy jak słoneczne promienie, nowe znajomości, gwarne rozmowy, przyjemność z tworzenia i piękne efekty wspólnej pracy – to esencja pierwszego klubowego spotkania.
Szanowne Panie, jeśli drzemie w Was nutka kreatywności i chęci wspólnego twórczego działania, czekamy właśnie na Was! Liczymy na wzajemne inspiracje i twórcze poszukiwania – na pracę warsztatową w przyjemnej atmosferze i przyjaznym towarzystwie. Jesteśmy pewne, że wspólnie z stworzymy przestrzeń pełną energii i pomysłów.
Kolejne spotkanie zaplanowane jest na 17 maja 2022 roku na godz. 16:00. Zachęcamy do zapisu telefonicznego pod numerem: 32 67 29 446.

Skip to content