Kreatywne działania w Bibliotece w Łazach

Sześć uczestniczek w różnym wieku przyglądających się formie splotu bransoletki prezentowanej przez prowadzącą zajęciaPoczątek marca upłynął w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Łazach pod znakiem kreatywnych międzypokoleniowych działań skierowanych do płci pięknej. 
7 marca odbyło się spotkanie Klubu Kreatywnych Kobiet pod hasłem “Czerwone korale”. W jego trakcie przeprowadzone zostały warsztaty tworzenia nietypowych, bo filcowych korali. Dobór kolorów zależał od preferencji uczestniczek, które łączyły nieoczywiste barwy, by tworzyć niepowtarzalne ozdoby niejednej stylizacji.
10 marca w Oddziale dla dzieci i młodzieży odbyły się natomiast międzypokoleniowe warsztaty “Gadżety Kobiety” dla dziewczynek, nastolatek, mam i babć. Poprowadziła je Pani Izabela Rabenda, dzieląc się z uczestniczkami swoimi umiejętnościami i talentem. Czarowała słowem, a zgromadzone w Bibliotece kobiety z jej wsparciem tworzyły to, co zdobi nadgarstki – piękne bransoletki w różnych kolorach i odmianach. Wyplatały ozdoby z jubilerskich sznurków i koralików.

Skip to content