Ferie w Bibliotece

W okresie ferii zimowych zapraszamy dzieci i młodzież do biblioteki głównej oraz filii bibliotecznych na zajęcia. Proponujemy głośne czytanie, konkursy, zabawy plastyczne, ruchowe, teatralne, gry planszowe oraz warsztaty rozwijające wyobraźnię i kreatywność.
Ferie tuż, tuż… Jeśli jeszcze nie wybraliście co zrobić z czasem wolnym, to najwyższa pora to zmienić! Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Łazach zaprasza dzieci i młodzież do wspólnych spotkań, warsztatów i  zajęć, które będą bawić i uczyć, rozwijać i pozwalać dzielić się umiejętnościami. Z uwagi na obowiązujący w stan epidemii zimowe aktywności w Bibliotece w Łazach i filiach bibliotecznych prowadzimy na zapisy. Numery telefonów znajdują się na plakatach poniżej, więc zachęcamy do czytania… i telefonowania :)

Ferie 2022

Plakat zapowiadający ferie w 2022 w Bibliotece w Łazach

FERIE W FILIACH BIBLIOTECZNYCH:

Plakat zapowiadający ferie w 2022 w Filii nr 1 Plakat zapowiadający ferie w 2022 w Filii nr 2 Plakat zapowiadający ferie w 2022 w Filii nr 3 Plakat zapowiadający ferie w 2022 w Filii nr 4 Plakat zapowiadający ferie w 2022 w Filii nr 5 Plakat zapowiadający ferie w 2022 w Filii nr 6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej artykułów:

Skip to content