Szydełkowe inspiracje

szydelkowe_inspiracje_-_plakat

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Łazach serdecznie zaprasza na wystawę rękodzieła Janiny Kozery “Szydełkowe inspiracje”. Autorka wystawy jest mieszkanką Ciągowic, emerytowanym pracownikiem PKP, członkinią Koła Gospodyń Wiejskich i długoletnią jego przewodniczącą. Od wielu lat wolne chwile poświęca robótkom ręcznym. Pasjonuje się dziewiarstwem, szydełkowaniem, haftem, czasem pisze wiersze. Ekspozycja organizowana jest w ramach cyklu spotkań z mieszkańcami Gminy Łazy, którzy dzielą się swoimi pasjami z zainteresowanymi mieszkańcami społeczności lokalnej.

Otwarcie wystawy dnia 23 września 2010 r. o godz. 15.00 w BPMiG w Łazach, ul. Kościuszki 3. Wystawę można oglądać w godzinach otwarcia Biblioteki do dnia 10.10.2010 r. Zapraszamy.