Wernisaż Strojów Dawnych autorstwa Anny Musialskiej

wernisaz

Miejski Ośrodek Kultury w Łazach zaprasza na: Wernisaż Strojów Dawnych, autorstwa Anny Musialskiej z Pracowni Artystycznej Anna z Ogrodzieńca.

– Wernisaż, który odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury przeniesie państwa w podróż do czasów historycznych, pełnych barw i tradycji, a często mało znanych – informuje Grzegorz Piłka, dyrektor MOK Łazy.

– Dbałość o zgodność materiałów, dodatków oraz technik wykonania sprawia, że te niezwykłe stroje wzbudzają zainteresowanie na planach filmowych i rekonstrukcjach historycznych. Wernisaż będzie niezapomnianym przeżyciem i dostarczy zwiedzającym wielu ciekawych przeżyć. Ale to będzie niespodzianka – dodaje dyrektor MOK.

Wystawa będzie otwarta do zwiedzania w niedzielę, 23 lutego o godzinie 16.00. Bezpłatne zaproszenia do odbioru w Miejskim Ośrodku Kultury w Łazach. Ilość miejsc ograniczona.

Organizatorami wernisażu są: MOK Łazy, Pracownia Artystyczna Anna, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Łazy oraz Pizzeria Moreno.