Spotkanie z Krzysztofem Skibą i Dariuszem Rekoszem

Plakat A4

Krzysztof Skiba –absolwent kulturoznawstwa na Wydziale Teorii Literatury Teatru i Filmu Uniwersytetu Łódzkiego. Zasłynął jako  frontmen zespołu rockowego Big Cyc. Jest autorem tekstów piosenek oraz tekstów satyrycznych,  felietonista tygodnika Wprost, autor happeningów, artysta rozrywkowy, telewizyjny showman a także autor książek. Jego ostatnią pozycją jest  „Komisariat naszym domem – pomarańczowa historia” . To zapis działań jakie prowadził w latach 80 i 90 XX wieku. Miały one na celu walkę z ustrojem „na wesoło”. Nosiły nazwę happeningów Pomarańczowej Alternatywy.
Rozmowę poprowadzi Dariusz Rekosz – pisarz, autor opowiadań kryminalnych i detektywistycznych dla dzieci i młodzieży oraz  kryminałów i komedii dla dorosłych. Twórca słuchowisk radiowych i felietonów.