“RE-MIKS w bibliotece! Canva”

Dlaczego RE-MIKS?

Bo remiksujemy pomysły bazując na wiedzy i doświadczeniu profesjonalistów z dziedziny grafiki i promocji. I robi to zespół złożony z bibliotekarzy i czytelników, którzy przy wsparciu on-line trenera – Ambasadora LABiB tworzy miks materiałów promujących bibliotekę w mediach społecznościowych. Prawdziwy miks osób.

Na początek wystartowaliśmy z niebanalnym narzędziem internetowym, jakim jest Canva https://www.canva.com/pl_pl/tworzyc/plakaty/.

Dzięki dużemu wyborowi fantastycznych szablonów, w krótkim czasie przygotowaliśmy profesjonalne plakaty, zaproszenia, kartki i inne grafiki promujące bibliotekę w social media. Naszym trenerem on-line była Agata Warywoda – Ambasadorka LABiB i współautorka bloga Present Simple http://presentsimple.pl/. Dzięki bezpośredniemu połączeniu na platformie ClickMeeting uczestnicy warsztatów mogli dyskutować z trenerem i skutecznie projektować według udzielanych wskazówek. Poniżej przedstawiamy przykłady grafik zaprojektowanych w ramach warsztatów “RE-MIKS w bibliotece”.

RE-MIKS

 

Magisto (2)

Kolejne spotkania odbędą się 8 i 10 lutego o godz. 17:00 w Czytelni Internetowej. Zapraszamy!

 

Skip to content