Odjazdowy Bibliotekarz 2018 – Przyłącz się!

odjazdowy z niepodległą A3Start rajdu: 14 czerwca 2018 r.

Miejsce startu: Plac przy fontannie

Miejsce mety: Hutki Kanki – Biwak im. Grzegorza Załogi

Rajd rozpoczynamy w centrum Łaz na placu przy fontannie. Zbieramy się o godz. 10.30.

Po zapoznaniu się z regulaminem, rozdaniu koszulek, chorągiewek i innych gadżetów, oraz przeprowadzeniu akcji bookcrossingowej wśród mieszkańców Łaz, wyruszymy o godz. 11.00 ul. Kościuszki. Skręcając w ul. Topolową dojeżdżamy do ul. M. Konopnickiej. Następnie udajemy się w prawo, kierując się w stronę ul. Młynek. Potem jedziemy ul. Laskowa, wjeżdżając w Rokitnie Szlacheckim w ul. Ogrodową docieramy do Filii Bibliotecznej. Po krótkim odpoczynku ruszamy ul. Kościuszki w stronę Ogrodzieńca.
Na rozwidleniu skręcamy w prawo kierując się na Centurię. Jadąc ul. Jurajską docieramy do punktu docelowego czyli Biwaku Leśnego im. Grzegorza Załogi w Hutkach Kankach.

REGULAMIN RAJDU
DEKLARACJA DLA UCZESTNIKA DOROSŁEGO