(Re)animujemy kulturę – startuje projekt dla najmłodszych

Plakat projektu Reanimujemy kulturęW trakcie wakacji w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Łazach realizowany będzie projekt (Re)animujemy Kulturę dofinansowany ze środków Ministra Kultury. Zadanie to cykl rodzinnych warsztatów edukacyjnych dla dzieci w wieku 0-6 lat, podczas którego pary dziecko i rodzic/opiekun będą ze sobą współpracować w obszarze kultury. W lipcu i sierpniu odbędzie się cykl popołudniowych warsztatów realizowanych w dwóch 10-osobowych dziecięcych grupach:

• 08.07.2021 r.: Kultura dotyku – sensoplastyka dla najmłodszych (dzieci w wieku 0-5 lat)
  • 13.07.2021 r.: Kultura ruchu – ćwiczenia i zabawy fizjoterapeutyczne dla najmłodszych (dzieci w wieku 0-3 lat)
  • 20.07.2021 r.: Kultura muzyczna – warsztaty związane ze światem dźwięków (dzieci w wieku 4-6 lat)
  • 27.07.2021 r.: Kultura więzi – warsztaty chustonoszenia (dzieci w wieku 0-3 lat oraz osoby przygotowujące się do macierzyństwa)
  • 03.08.2021 r.: Kultura języka – warsztaty z ćwiczeniami buzi i języka (dzieci w wieku 4-6 lat)
  • 24.08.2021 r.: Kultura na talerzu – warsztaty kulinarne (dzieci w wieku 4-6 lat).

Zapisy przyjmujemy pod numerem tel.  32 6729446. Nie ma konieczności zapisu na wszystkie warsztaty. Poszczególne wydarzenia będziemy zapowiadać na stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy!

„Dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”Logo Ministerstwa Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu