Skrzydlata wizyta u przedszkolaków

Pan Michał czyta przedszkolakom książkęW środę 6 października 2021 roku bibliotekarze z Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Łazach odwiedzili przedszkolaki z Publicznego Przedszkola nr 1 im. Jana Brzechwy w Łazach. Tym razem spotkanie z książką przeobraziło się w inspirujące warsztaty pszczelarskie. Dzieci zostały wprowadzone w magiczny świat pszczelich obowiązków i powinności. Dowiedzieli się między innymi jak wygląda praca pszczelarza, dlaczego pszczoły są ważne w życiu każdego człowieka, jak je chronić, jak im pomagać. Dodatkowo zasmakowali  miodowych pyszności i wykonywali świece z pachnącego wosku pszczelego.
Warsztaty przeprowadzili bibliotekarze: Michał Łada, Małgorzata Poskrobko i Monika Przygodzińska.