Kartka świąteczna dla hospicjum – zapowiedź warsztatów

Plakat zapowiadający warsztaty tworzenia kartek w akcji Kartka świąteczna dla hospicjum 2023Biblioteka w Łazach serdecznie zaprasza na warsztaty tworzenia kartek świątecznych. W tym roku w Łazach odbędą się 2 spotkania:
we wtorek 28 listopada 2023 roku o godzinie 16:00 spotkanie dla dorosłych
w piątek 1 grudnia 2023 roku o godzinie 16:oo spotkanie dla dzieci i młodzieży.

Jeżeli z różnych powodów nie możecie przyjść o 16:00, nasz biblioteczny świąteczny warsztat z materiałami w obu dniach będzie dostępny od 10:00 do 18:00.

„Kartka świąteczna dla hospicjum” to akcja charytatywna, do udziału w której mogą włączyć się wszyscy zainteresowani, ci młodsi i ci starsi. Uzdolnienia plastyczne nie są wymagane. Tak naprawdę liczy się chęć pomocy i wspierania potrzebujących. Powstałe w trakcie warsztatów kartki przekażemy Hospicjum Cordis w Katowicach. Dochód z ich sprzedaży wspomoże pacjentów, którzy na co dzień zmagają się z chorobą, cierpieniem i samotnością.

Zapraszamy!