Funkcjonowanie Biblioteki w Łazach – ankieta

Grafika zapowiadająca ankietę dla czytelnikówSzanowni Państwo,

Jak wiecie, nasza Biblioteka bierze udział w 5 Rundzie Programu Rozwoju Bibliotek. Jednym z jego elementów są prace nad Planem Rozwoju Biblioteki. Żeby do nich przystąpić, potrzebujemy Waszego głosu.

Prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety. Dzięki niej dowiemy się jakie działania planować, aby tworzyć ofertę odpowiadającą potrzebom Waszym i innych mieszkańców gminy Łazy. Zależy nam zarówno na opiniach naszych czytelników, jak i osobach, które do tej pory nas nie odwiedzały.

Ankieta jest anonimowa i będzie wykorzystana tylko w celach badawczych związanych z udziałem w PRB i przygotowaniami do stworzenia planu rozwoju.

Będziemy wdzięczni za szczere odpowiedzi i poświęcony czas (wypełnienie ankiety zajmuje kilka minut – to tylko 13 pytań).

Ankieta dostępna tutaj